STE70NM50
STE70NM50
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STE70NM50 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STE70NM50
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 500V 70A ISOTOP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος STE70NM50 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 500V 70A ISOTOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5969 pcs Φύλλο δεδομένων STE70NM50
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA
Vgs (Max) ±30V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ISOTOP® Σειρά MDmesh™
Rds On (Max) @ Id, Vgs 50 mOhm @ 30A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 600W (Tc)
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση ISOTOP
Αλλα ονόματα 497-3172-5 Θερμοκρασία λειτουργίας 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 7500pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 266nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 500V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 500V 70A (Tc) 600W (Tc) Chassis Mount ISOTOP®
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 70A (Tc)