STD60N3LH5
STD60N3LH5
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STD60N3LH5 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STD60N3LH5
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 30V 48A DPAK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STD60N3LH5 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 30V 48A DPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 59768 pcs Φύλλο δεδομένων STD60N3LH5
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DPAK Σειρά STripFET™ V
Rds On (Max) @ Id, Vgs 8 mOhm @ 24A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 60W (Tc)
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Αλλα ονόματα 497-7971-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 1350pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 8.8nC @ 5V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 5V, 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 30V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 30V 48A (Tc) 60W (Tc) Surface Mount DPAK
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 48A (Tc)