STD2NC45-1
STD2NC45-1
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STD2NC45-1 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STD2NC45-1
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 450V 1.5A IPAK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs75 pcs150 pcs525 pcs1050 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STD2NC45-1 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 450V 1.5A IPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 119137 pcs Φύλλο δεδομένων STD2NC45-1
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 3.7V @ 250µA
Vgs (Max) ±30V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή I-PAK Σειρά SuperMESH™
Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.5 Ohm @ 500mA, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 30W (Tc)
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Αλλα ονόματα 497-12554-5
STD2NC45-1-ND
STD2NC451
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 160pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 7nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 450V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 450V 1.5A (Tc) 30W (Tc) Through Hole I-PAK
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 1.5A (Tc)