STD20P3H6AG
STD20P3H6AG
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STD20P3H6AG με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STD20P3H6AG
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET PCH 30V 20A DPAK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STD20P3H6AG Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET PCH 30V 20A DPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 152173 pcs Φύλλο δεδομένων Power Mgmt Guide BrochureSTD20P3H6AG Datasheet
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DPAK Σειρά Automotive, AEC-Q101, STripFET™ F6
Rds On (Max) @ Id, Vgs 50 mOhm @ 10A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 40W (Tc)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 635pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 12.8nC @ 10V
FET Τύπος P-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 30V
Λεπτομερής περιγραφή P-Channel 30V 20A (Tc) 40W (Tc) Surface Mount DPAK Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 20A (Tc)