STD12NF06L-1
STD12NF06L-1
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STD12NF06L-1 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STD12NF06L-1
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 60V 12A IPAK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs75 pcs150 pcs525 pcs1050 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STD12NF06L-1 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 60V 12A IPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 91848 pcs Φύλλο δεδομένων STD12NF06L(-1)
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA
Vgs (Max) ±16V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή I-PAK Σειρά STripFET™ II
Rds On (Max) @ Id, Vgs 100 mOhm @ 6A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 42.8W (Tc)
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Αλλα ονόματα 497-6730-5
STD12NF06L-1-ND
STD12NF06L1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 350pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 10nC @ 5V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 5V, 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 60V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 60V 12A (Tc) 42.8W (Tc) Through Hole I-PAK
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 12A (Tc)