STB70NF03L-1
STB70NF03L-1
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STB70NF03L-1 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STB70NF03L-1
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 30V 70A I2PAK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STB70NF03L-1 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 30V 70A I2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 71580 pcs Φύλλο δεδομένων ST(B,P)70NF03L(-1)
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA
Vgs (Max) ±18V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή I2PAK Σειρά STripFET™ II
Rds On (Max) @ Id, Vgs 9.5 mOhm @ 35A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 100W (Tc)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 1440pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 30nC @ 5V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 5V, 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 30V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 30V 70A (Tc) 100W (Tc) Through Hole I2PAK Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 70A (Tc)