STB100NF04T4
STB100NF04T4
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STB100NF04T4 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STB100NF04T4
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 40V 120A D2PAK
Product parameter
Αριθμός μέρος STB100NF04T4 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 40V 120A D2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 41954 pcs Φύλλο δεδομένων Power MOSFET Selection Guide
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D2PAK Σειρά Automotive, AEC-Q101, STripFET™ II
Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.6 mOhm @ 50A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 300W (Tc)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Αλλα ονόματα 497-5951-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 5100pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 150nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 40V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 40V 120A (Tc) 300W (Tc) Surface Mount D2PAK Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 120A (Tc)