ST715PU33R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ST715PU33R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ST715PU33R
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 85MA 8DFN
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs30000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ST715PU33R Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 85MA 8DFN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 227893 pcs Φύλλο δεδομένων ST715xx
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 1V @ 85mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.3V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 24V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-DFN (3x3)
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 8-VDFN Exposed Pad
PSRR 57dB ~ 38dB (100kHz ~ 1kHz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 497-6911-2
ST715PU33R-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 85mA 8-DFN (3x3) Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 6.5µA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 5.5µA Τρέχουσες - εξόδου 85mA