Σπίτι > Προϊόντα > RF / IF και RFID > Πομποδεκτης RF ενότητες > SPSGRFC-868
SPSGRFC-868
SPSGRFC-868
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SPSGRFC-868 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SPSGRFC-868
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή SUB1GHZ (433, 868 OR 915 MHZ) PR
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs144 pcs576 pcs1008 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SPSGRFC-868 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή SUB1GHZ (433, 868 OR 915 MHZ) PR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11483 pcs Φύλλο δεδομένων Wireless Connectivity for IoT Appl BrochureSPSGRFC
Κατηγορία RF / IF και RFID Τάσης - Προμήθεια 1.8 V ~ 3.6 V
Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος SPIRIT1 Σειρά -
Σειριακές διεπαφές SPI ευαισθησία 11.7mg/digit, 5.9mg/digit, 2.9mg/digit
Οικογένεια RF / Standard - Πρωτόκολλο -
Ισχύς - εξόδου 11.6dBm Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση Module Αλλα ονόματα 497-17203
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Διαμόρφωση 2FSK, ASK, GFSK, GMSK, MSK, OOK
Μέγεθος μνήμης - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Συχνότητα 868MHz
Ρυθμός δεδομένων 500kbps Τρέχουσες - Υπηρεσίες διαβίβασης 22mA
Τρέχουσες - Λήψη 10mA κεραία Τύπος Not Included, U.FL