Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Ενσωματωμένο - μικροελεγκτές > SPC560B64L7C6E0Y
SPC560B64L7C6E0Y
SPC560B64L7C6E0Y
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SPC560B64L7C6E0Y με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SPC560B64L7C6E0Y
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 176LQFP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
400 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SPC560B64L7C6E0Y Κατασκευαστής STMicroelectronics
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 176-LQFP (24x24) Ταχύτητα 64MHz
Σειρά Automotive, AEC-Q100, SPC56 RAM Μέγεθος 96K x 8
Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH Μέγεθος μνήμης προγράμματος 1.5MB (1.5M x 8)
Περιφερειακά DMA, LVD, POR, PWM, WDT Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 176-LQFP Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 149
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 50 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή e200z0h Automotive, AEC-Q100, SPC56 Microcontroller IC 32-Bit 64MHz 1.5MB (1.5M x 8) FLASH 176-LQFP (24x24) Μετατροπείς δεδομένων A/D 53x10/12b