Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - θυρίστορ > SMTPA130
SMTPA130
SMTPA130
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SMTPA130 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SMTPA130
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TRISIL 130V BIDIRECT SMB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SMTPA130 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TRISIL 130V BIDIRECT SMB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 195864 pcs Φύλλο δεδομένων SMP50, SMTPA, TPA
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - μέλος Off 130V
Τάσης - ράμπας 173V Σειρά SMP, TRISIL™
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB
Αλλα ονόματα 497-16193-6 Αριθμός Στοιχείων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχον - μέγιστο παλμό (8 / 20μs) 150A
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 50A Τρέχουσες - Hold (Ιη) 150mA
χωρητικότητα 30pF
Σχετικά προϊόντα
SMTPA220 Image
  • Μέρος#:SMTPA220
  • Περιγραφή:TRISIL 220V BIDIRECT SMB