Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - θυρίστορ > SMP80MC-120
SMP80MC-120
SMP80MC-120
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SMP80MC-120 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SMP80MC-120
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TRISIL 80A 120V BIDIRECT SMB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SMP80MC-120 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TRISIL 80A 120V BIDIRECT SMB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 260809 pcs Φύλλο δεδομένων SMP80MC
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - μέλος Off 120V
Τάσης - ράμπας 155V Σειρά SMP, TRISIL™
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB
Αλλα ονόματα 497-4783-2 Αριθμός Στοιχείων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχον - μέγιστο παλμό (8 / 20μs) 200A
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 80A Τρέχουσες - Hold (Ιη) 150mA
χωρητικότητα 25pF