Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > SMCJ188CA-TR
SMCJ188CA-TR
SMCJ188CA-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SMCJ188CA-TR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SMCJ188CA-TR
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 188V 388V SMC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SMCJ188CA-TR Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 188V 388V SMC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 227448 pcs Φύλλο δεδομένων SMCJ Series
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 188V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 388V Τάση - Ανάλυση (Min) 209V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMC
Σειρά SMCJ, TRANSIL™ Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Αλλα ονόματα 497-16192-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 26A (8/20µs) Χωρητικότητα @ Συχνότητα -