Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > SMC30J6.5CA
SMC30J6.5CA
SMC30J6.5CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SMC30J6.5CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SMC30J6.5CA
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 6.5V 11.2V SMC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SMC30J6.5CA Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 6.5V 11.2V SMC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 132029 pcs Φύλλο δεδομένων SMC30J
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 6.5V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 11.2V Τάση - Ανάλυση (Min) 7.2V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMC
Σειρά SMC30J, TRANSIL™ Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 3000W (3kW) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Αλλα ονόματα 497-12227-2
SMC30J65CA
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 268A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -