Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > SMBYT03-400
SMBYT03-400
SMBYT03-400
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SMBYT03-400 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SMBYT03-400
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE GEN PURP 400V 3A SMC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SMBYT03-400 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE GEN PURP 400V 3A SMC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 272122 pcs Φύλλο δεδομένων SMBYT03
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.5V @ 3A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 400V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMC
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 60ns Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Αλλα ονόματα 497-3762-2
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -40°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Diode Τύπος Standard Λεπτομερής περιγραφή Diode Standard 400V 3A Surface Mount SMC
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 10µA @ 400V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 3A