Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > SMBJ30CA-TR
SMBJ30CA-TR
SMBJ30CA-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SMBJ30CA-TR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SMBJ30CA-TR
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 30V 64.3V SMB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs5000 pcs12500 pcs25000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SMBJ30CA-TR Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 30V 64.3V SMB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 696002 pcs Φύλλο δεδομένων SMBJ Datasheet
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 30V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 48.4V Τάση - Ανάλυση (Min) 33.3V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMB (DO-214AA)
Σειρά SMBJ, TRANSIL™ Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB Αλλα ονόματα 497-3142-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 13A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -