Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > SMAJ30A-TR
SMAJ30A-TR
SMAJ30A-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SMAJ30A-TR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SMAJ30A-TR
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 30V 64.3V SMA
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SMAJ30A-TR Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 30V 64.3V SMA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 829672 pcs Φύλλο δεδομένων SMAJ Datasheet
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 30V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 64.3V Τάση - Ανάλυση (Min) 33.3V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMA (DO-214AC) Σειρά SMAJ, TRANSIL™
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 400W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AC, SMA
Αλλα ονόματα 497-12778-2
SMAJ30A-TR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 36A (8/20µs)