Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > SMA6F12AVCL
SMA6F12AVCL
SMA6F12AVCL
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SMA6F12AVCL με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SMA6F12AVCL
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 12V 22.9V SMAFLAT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SMA6F12AVCL Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 12V 22.9V SMAFLAT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 333725 pcs Φύλλο δεδομένων SMA6F
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 12V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 22.9V Τάση - Ανάλυση (Min) 13.2V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMAflat Σειρά SMA6F, TRANSIL™
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-221AC, SMA Flat Leads
Αλλα ονόματα 497-8758-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 157A (8/20µs)