SG3525AP013TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SG3525AP013TR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SG3525AP013TR
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG CTRLR BCK/PSH-PULL 16SOIC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SG3525AP013TR Κατασκευαστής STMicroelectronics
Διαθέσιμη ποσότητα 77343 pcs Φύλλο δεδομένων SGx525A
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 8 V ~ 35 V
τοπολογία Buck, Push-Pull σύγχρονη ανορθωτή Yes
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-SO Σειρά -
Σειριακές διεπαφές - Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Τύπος εξόδου Transistor Driver
Φάσεις εξόδου 1 Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα 497-6479-6 Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA)
Αριθμός Εξόδων 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Λειτουργία Step-Down, Step-Up/Step-Down Συχνότητα - Αλλαγή 100Hz ~ 400kHz
Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Soft Start Συγχρονισμός ρολογιού Yes
Αριθμός μέρους βάσης SG3525A
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:SG3525AP
  • Σε απόθεμα:71573
SG355 Image
  • Μέρος#:SG355
  • Κατασκευαστές:Ametherm
  • Περιγραφή:ICL 2 OHM 25% 23A 31.8MM