SCT50N120
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SCT50N120 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | SCT50N120 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | STMicroelectronics |
| Περιγραφή | MOSFET N-CH 1.2KV TO247-3 |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | ||
Product parameter
| Αριθμός μέρος | SCT50N120 | Κατασκευαστής | STMicroelectronics |
|---|---|---|---|
| Κατηγορία | Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών | Vgs (th) (Max) @ Id | 3V @ 1mA |
| Vgs (Max) | +25V, -10V | Τεχνολογία | SiCFET (Silicon Carbide) |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | HiP247™ | Σειρά | - |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 69 mOhm @ 40A, 20V | Έκλυση ενέργειας (Max) | 318W (Tc) |
| Συσκευασία | Tube | Συσκευασία / υπόθεση | TO-247-3 |
| Αλλα ονόματα | 497-16598-5 | Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 200°C (TJ) |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole | Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds | 1900pF @ 400V |
| Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs | 122nC @ 20V | FET Τύπος | N-Channel |
| FET Χαρακτηριστικό | - | Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) | 20V |
| Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) | 1200V | Λεπτομερής περιγραφή | N-Channel 1200V 65A (Tc) 318W (Tc) Through Hole HiP247™ |
| Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C | 65A (Tc) |
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
SCT67 - Κατασκευαστές:
TDK-Lambda Americas, Inc. - Περιγραφή:
AC/DC CONVERTER 5V 24V -5V 60W - Σε απόθεμα:
- Μέρος#:
SCT42 - Κατασκευαστές:
AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 40W - Σε απόθεμα:
SCTH2010-100 - Κατασκευαστές:
Bel - Περιγραφή:
FIXED IND 10UH 380MA 900 MOHM - Σε απόθεμα:
SCT44 - Κατασκευαστές:
AC/DC CONVERTER 5V 12V -5V 40W - Σε απόθεμα:
SCT48 - Κατασκευαστές:
AC/DC CONVERTER 5V 24V -5V 40W - Σε απόθεμα:
SCT68 - Κατασκευαστές:
AC/DC CONVERTER 5V 15V 12V 60W - Σε απόθεμα:
SCT66 - Κατασκευαστές:
AC/DC CONVERTER 5V 24V -12V 60W - Σε απόθεμα:
SCT601NONROHS - Κατασκευαστές:
AC/DC CONVERTER 3.3V 5V 12V 60W - Σε απόθεμα:
SCT65 - Κατασκευαστές:
SCT64 - Κατασκευαστές:
AC/DC CONVERTER 5V 12V -5V 60W - Σε απόθεμα:
SCT47 - Κατασκευαστές:
AC/DC CONVERTER 5V 24V 12V 40W - Σε απόθεμα:
SCT46 - Κατασκευαστές:
SCT45 - Κατασκευαστές:
AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 40W - Σε απόθεμα:
SCT43 - Κατασκευαστές:
SCT601 - Κατασκευαστές:
+3.3V7.0A +5V3.0A 12V1.0A - Σε απόθεμα:
4337
SCT63 - Κατασκευαστές:
AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 60W - Σε απόθεμα:
SCT48/R - Κατασκευαστές:
SCT62 - Κατασκευαστές:
AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 60W - Σε απόθεμα: