SCT20N120
SCT20N120
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SCT20N120 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SCT20N120
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 1200V 20A HIP247
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs30 pcs120 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SCT20N120 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 1200V 20A HIP247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 1mA
Vgs (Max) +25V, -10V Τεχνολογία SiCFET (Silicon Carbide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή HiP247™ Σειρά -
Rds On (Max) @ Id, Vgs 290 mOhm @ 10A, 20V Έκλυση ενέργειας (Max) 175W (Tc)
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3
Αλλα ονόματα 497-15170 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 650pF @ 400V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 45nC @ 20V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 20V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 1200V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 1200V 20A (Tc) 175W (Tc) Through Hole HiP247™
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 20A (Tc)