PD57006STR-E
PD57006STR-E
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PD57006STR-E με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PD57006STR-E
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TRANS RF N-CH FET POWERSO-10RF
(σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PD57006STR-E Κατασκευαστής STMicroelectronics
Διαθέσιμη ποσότητα 8158 pcs Φύλλο δεδομένων PD57006(S)-E
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Test 28V
Τάση - Ονομαστική 65V transistor Τύπος LDMOS
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PowerSO-10RF (Straight Lead) Σειρά -
Ισχύς - εξόδου 6W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση PowerSO-10RF Exposed Bottom Pad (2 Straight Leads) Αλλα ονόματα 497-10098-2
PD57006STR-E-ND
PD57006STRE
Θόρυβος Εικόνα - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κέρδος 15dB Συχνότητα 945MHz
Λεπτομερής περιγραφή RF Mosfet LDMOS 28V 70mA 945MHz 15dB 6W PowerSO-10RF (Straight Lead) τρέχουσα Αξιολόγηση 1A
Τρέχουσες - Test 70mA Αριθμός μέρους βάσης PD57006