Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Τρανζίστορ - τρανζίστορ, MOSFETs - RF > PD55003S
PD55003S
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PD55003S με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PD55003S
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή FET RF 40V 500MHZ PWRSO-10
(σε δολάρια ΗΠΑ)
400 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PD55003S Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή FET RF 40V 500MHZ PWRSO-10 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13480 pcs Φύλλο δεδομένων PD55003(S)
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Test 12.5V
Τάση - Ονομαστική 40V transistor Τύπος LDMOS
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 10-PowerSO Σειρά -
Ισχύς - εξόδου 3W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση PowerSO-10 Exposed Bottom Pad Θόρυβος Εικόνα -
Κέρδος 17dB Συχνότητα 500MHz
Λεπτομερής περιγραφή RF Mosfet LDMOS 12.5V 50mA 500MHz 17dB 3W 10-PowerSO τρέχουσα Αξιολόγηση 2.5A
Τρέχουσες - Test 50mA Αριθμός μέρους βάσης PD55003