LF27CDT-TR
LF27CDT-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LF27CDT-TR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LF27CDT-TR
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.7V 500MA DPAK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LF27CDT-TR Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.7V 500MA DPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 93549 pcs Φύλλο δεδομένων LF00 Series Datasheet
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.7V @ 500mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.7V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 16V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DPAK
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
PSRR 82dB ~ 65dB (120Hz ~ 10kHz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.7V 500mA DPAK Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 12mA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 1mA Τρέχουσες - εξόδου 500mA