Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Το POLMIC - ρυθμιστές τάσης - γραμμική > LE45CD-TR
LE45CD-TR
LE45CD-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LE45CD-TR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LE45CD-TR
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 4.5V 100MA 8SO
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs5000 pcs12500 pcs25000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LE45CD-TR Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 4.5V 100MA 8SO Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 257008 pcs Φύλλο δεδομένων LExxAB,C
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.5V @ 100mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 4.5V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 18V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SO
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PSRR 77dB ~ 60dB (120Hz ~ 10kHz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 497-7797-2
LE45CD-TR-ND
LE45CDTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.5V 100mA 8-SO
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 3mA Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 1mA
Τρέχουσες - εξόδου 100mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable