LDLN025M33R
LDLN025M33R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LDLN025M33R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LDLN025M33R
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 250MA SOT23-5
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 204496 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs30000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LDLN025M33R Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 250MA SOT23-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.2V @ 250mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.3V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-5
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature, Short Circuit, Soft Start
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SC-74A, SOT-753
PSRR 80dB ~ 60dB (100Hz ~ 100KHz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 497-17777-2
LDLN025M33R-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC 1 Output 250mA SOT-23-5 Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 425µA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 25µA Τρέχουσες - εξόδου 250mA