LD39015M125R
LD39015M125R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LD39015M125R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LD39015M125R
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LIN 1.25V 150MA SOT23-5
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LD39015M125R Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LIN 1.25V 150MA SOT23-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 154416 pcs Φύλλο δεδομένων LD39015xx
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.1V @ 100mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.25V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-5
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση SC-74A, SOT-753
PSRR 65dB ~ 62dB (1kHz ~ 10kHz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 497-8714-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.25V 150mA SOT-23-5 Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 70µA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 50µA Τρέχουσες - εξόδου 150mA