LD2980CM33TR
LD2980CM33TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LD2980CM33TR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LD2980CM33TR
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 50MA SOT23-5
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs30000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LD2980CM33TR Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 50MA SOT23-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 358988 pcs Φύλλο δεδομένων LD2980(AB,C)xx
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.225V @ 50mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.3V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 16V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-5
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SC-74A, SOT-753
PSRR 63dB (1kHz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 497-3479-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 50mA SOT-23-5 Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 1.2mA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 150µA Τρέχουσες - εξόδου 50mA