Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Το POLMIC - ρυθμιστές τάσης - γραμμική > LD2979Z33
LD2979Z33
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LD2979Z33 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LD2979Z33
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 50MA TO92-3
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LD2979Z33 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 50MA TO92-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 158745 pcs Φύλλο δεδομένων LD2979xx Series
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.6V @ 50mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.3V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 16V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-92-3
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
PSRR 63dB (120Hz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 50mA TO-92-3 Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 13mA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 170µA Τρέχουσες - εξόδου 50mA