LD29300D2M18
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LD29300D2M18 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LD29300D2M18
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.8V 3A D2PAK/A
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LD29300D2M18 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.8V 3A D2PAK/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 79909 pcs Φύλλο δεδομένων LD29300xx
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.7V @ 3A
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.8V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 14V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D2Pak/A
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA
PSRR 72dB (120Hz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 3A D2Pak/A Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 100mA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 180µA Τρέχουσες - εξόδου 3A