LD29080DT25R
LD29080DT25R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LD29080DT25R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LD29080DT25R
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.5V 800MA DPAK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs5000 pcs12500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LD29080DT25R Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.5V 800MA DPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 133162 pcs Φύλλο δεδομένων LD29080xx
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.7V @ 800mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.5V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 13V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DPAK
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
PSRR 70dB (120Hz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 497-4242-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 800mA DPAK Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 35mA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 180µA Τρέχουσες - εξόδου 800mA