Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Το POLMIC - ρυθμιστές τάσης - γραμμική > LD1117V25
LD1117V25
LD1117V25
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LD1117V25 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LD1117V25
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.5V 800MA TO220AB
In Stock 94559 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LD1117V25 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.5V 800MA TO220AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ζητήστε επαλήθευση αποθέματος / Ζητήστε επαλήθευση αποθέματος
Διαθέσιμη ποσότητα 94559 pcs Φύλλο δεδομένων LD1117xx
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 1.2V @ 800mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.5V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 15V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3
PSRR 75dB (120Hz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 497-3458-5
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Request inventory verification / Request inventory verification Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 800mA TO-220AB
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 10mA Τρέχουσες - εξόδου 800mA
Χαρακτηριστικά ελέγχου - Αριθμός μέρους βάσης LD1117
Σχετικά προϊόντα
LD1117V Image
  • Μέρος#:LD1117V
  • Περιγραφή:IC REG LIN POS ADJ 800MA TO220AB