LD1117S25CTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LD1117S25CTR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LD1117S25CTR
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.5V 800MA SOT223
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs5000 pcs12500 pcs25000 pcs62500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LD1117S25CTR Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.5V 800MA SOT223 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 413271 pcs Φύλλο δεδομένων LD1117xx
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 1.3V @ 800mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.5V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 15V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-223
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-261-4, TO-261AA
PSRR 75dB (120Hz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 497-1240-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 800mA SOT-223
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 10mA Τρέχουσες - εξόδου 800mA