Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Το POLMIC - ρυθμιστές τάσης - γραμμική > LD1086V12
LD1086V12
LD1086V12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LD1086V12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LD1086V12
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 12V 1.5A TO220AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LD1086V12 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 12V 1.5A TO220AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 86471 pcs Φύλλο δεδομένων LD1086
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 1.5V @ 1.5A
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 12V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 30V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3
PSRR 71dB (120Hz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 497-3448-5
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 1.5A TO-220AB
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 10mA Τρέχουσες - εξόδου 1.5A
Χαρακτηριστικά ελέγχου - Αριθμός μέρους βάσης LD1086
Σχετικά προϊόντα
LD1086V Image
  • Μέρος#:LD1086V
  • Περιγραφή:IC REG LIN POS ADJ 1.5A TO220AB