LD1086D2M33
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LD1086D2M33 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LD1086D2M33
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 1.5A D2PAK-3
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LD1086D2M33 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 1.5A D2PAK-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 82710 pcs Φύλλο δεδομένων LD1086
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 1.5V @ 1.5A
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.3V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 30V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D2PAK-3
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA
PSRR 79dB (120Hz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1.5A D2PAK-3 Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 10mA
Τρέχουσες - εξόδου 1.5A Χαρακτηριστικά ελέγχου -