Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - θυρίστορ > LCP12-150B1RL
LCP12-150B1RL
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LCP12-150B1RL με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LCP12-150B1RL
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή THYRISTOR 45A 8SOIC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LCP12-150B1RL Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή THYRISTOR 45A 8SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 75194 pcs Φύλλο δεδομένων LCP12
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - μέλος Off -
Τάσης - ράμπας - Σειρά LCP
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Αλλα ονόματα 497-10643-2
LCP12150B1RL
Αριθμός Στοιχείων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 45A Τρέχουσες - Hold (Ιη) 150mA
χωρητικότητα 60pF