Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Το POLMIC - ρυθμιστές τάσης - γραμμική > L78M10CV
L78M10CV
L78M10CV
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά L78M10CV με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος L78M10CV
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 10V 500MA TO220AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος L78M10CV Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 10V 500MA TO220AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 187064 pcs Φύλλο δεδομένων L78MxxAB,AC
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) -
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 10V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 35V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3
PSRR 56dB (120Hz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 10V 500mA TO-220AB Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 6mA
Τρέχουσες - εξόδου 500mA Χαρακτηριστικά ελέγχου -