L78L12ABZ-AP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά L78L12ABZ-AP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος L78L12ABZ-AP
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος L78L12ABZ-AP Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 783555 pcs Φύλλο δεδομένων L78L Datasheet
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) -
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 12V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 35V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-92-3
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads)
PSRR 42dB (120Hz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 38 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 100mA TO-92-3
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 6.5mA Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 6mA
Τρέχουσες - εξόδου 100mA Χαρακτηριστικά ελέγχου -