Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Το POLMIC - οδηγούς πύλη > L6390DTR
L6390DTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά L6390DTR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος L6390DTR
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC DRIVER HV HI/LOW SIDE 16SO
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος L6390DTR Κατασκευαστής STMicroelectronics
Διαθέσιμη ποσότητα 69000 pcs Φύλλο δεδομένων L6390
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια 12.5 V ~ 20 V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-SO Σειρά -
Χρόνος ανόδου / πτώσης (τύπος) 75ns, 35ns Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Αλλα ονόματα 497-8321-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ) Συχνότητα εισόδου 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Τάση λογικής - VIL, VIH 1.1V, 1.9V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Τύπος εισόδου Non-Inverting Υψηλής Τάσης Side - Max (Bootstrap) 600V
Τύπος πύλης IGBT, N-Channel MOSFET Προσαρμοσμένη ρύθμιση Half-Bridge
Λεπτομερής περιγραφή Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 16-SO Τρέχουσα - Μέγιστη έξοδος (πηγή, νεροχύτης) 290mA, 430mA