L4931ABPT120
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά L4931ABPT120 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος L4931ABPT120
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 12V 250MA PPAK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος L4931ABPT120 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 12V 250MA PPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 96440 pcs Φύλλο δεδομένων L4931ABxx, L4931Cxx
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.8V @ 250mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 12V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 20V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PPAK
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD
PSRR 64dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 250mA PPAK Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 7mA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 1.6mA Τρέχουσες - εξόδου 250mA