KF33BDT-TR
KF33BDT-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά KF33BDT-TR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος KF33BDT-TR
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 500MA DPAK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs5000 pcs12500 pcs25000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος KF33BDT-TR Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 500MA DPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 179354 pcs Φύλλο δεδομένων KFxxB
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.7V @ 500mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.3V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 20V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DPAK
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
PSRR 80dB ~ 60dB (120Hz ~ 10kHz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 497-1148-2
KF33BDTTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA DPAK Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 12mA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 1mA Τρέχουσες - εξόδου 500mA