KD1084D2T25R
KD1084D2T25R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά KD1084D2T25R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος KD1084D2T25R
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.5V 5A D2PAK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος KD1084D2T25R Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.5V 5A D2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 90426 pcs Φύλλο δεδομένων KD1084(A)xx
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 1.5V @ 5A
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.5V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 12V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D2PAK
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Temperature, Short Circuit
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
PSRR 72dB (120Hz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 5A D2PAK Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 10mA
Τρέχουσες - εξόδου 5A Χαρακτηριστικά ελέγχου -