Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > ITA6V5B1
ITA6V5B1
ITA6V5B1
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ITA6V5B1 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ITA6V5B1
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 5VWM 12VC 8SOIC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ITA6V5B1 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Διαθέσιμη ποσότητα 60714 pcs Φύλλο δεδομένων ITAxxB1
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 6.5V
Τάσης - ράμπας 5 Τάση - Ανάλυση (Min) 5V
Τάσης - Ανάλυση 8-SOIC Τύπος Zener
Σειρά ITA, TRANSIL™ Κατάσταση RoHS Tube
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος 300W
Ισχύς - μέγιστη παλμός 25A (8/20µs) Πόλωση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Άλλα ονόματα 497-15722-5
ITA6V5B1-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή ITA6V5B1
Περιγραφή TVS DIODE 5VWM 12VC 8SOIC Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 12V
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 750pF @ 1MHz Αμφίδρομα κανάλια No