Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > FERD30H100STS
FERD30H100STS
FERD30H100STS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FERD30H100STS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος FERD30H100STS
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE RECT 100V 30A TO220AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος FERD30H100STS Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE RECT 100V 30A TO220AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 745mV @ 30A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 100V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3
Αλλα ονόματα 497-16952
FERD30H100STS-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 175°C (Max)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος FERD (Field Effect Rectifier Diode) Λεπτομερής περιγραφή Diode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 100V 30A Through Hole TO-220AB
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 130µA @ 100V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 30A