Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > ESDALC6V1C2
ESDALC6V1C2
ESDALC6V1C2
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ESDALC6V1C2 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ESDALC6V1C2
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 3V 5FLIPCHIP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ESDALC6V1C2 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 3V 5FLIPCHIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 447760 pcs Φύλλο δεδομένων ESDALC6V1C2
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 3V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp - Τάση - Ανάλυση (Min) 6.1V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 4 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 5-FlipChip (1.32x0.95) Σειρά ESDA, TRANSIL™
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 25W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 5-WFBGA, FCBGA
Αλλα ονόματα 497-6008-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ)