Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > ESDA6V1SC6Y
ESDA6V1SC6Y
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ESDA6V1SC6Y με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ESDA6V1SC6Y
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 5.2V 19V SOT23-6
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs30000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ESDA6V1SC6Y Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 5.2V 19V SOT23-6 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 612187 pcs Φύλλο δεδομένων ESDAxxSCxY Datasheet
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 5.2V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 19V Τάση - Ανάλυση (Min) 6.1V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 4 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-6 Σειρά Automotive, AEC-Q101, ESDAY, TRANSIL™
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 400W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SOT-23-6
Αλλα ονόματα 497-13409-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 18A (8/20µs)