Σπίτι > Προϊόντα > Φίλτρα > EMI/RFI φίλτρα (LC, RC δίκτυα) > EMIF02-1003M6
EMIF02-1003M6
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά EMIF02-1003M6 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος EMIF02-1003M6
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC EMI FILTER 2LINE 6-MICRO QFN
(σε δολάρια ΗΠΑ)
6000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος EMIF02-1003M6 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Διαθέσιμη ποσότητα 328191 pcs Φύλλο δεδομένων EMIF02-1003M6
Κατηγορία Φίλτρα Αξίες R = 100 Ohms, C = 30pF
Τύπος Low Pass Τεχνολογία RC (Pi)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.057" L x 0.039" W (1.45mm x 1.00mm) Σειρά EMIF
Αντίσταση - Κανάλι (Ω) 100 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 6-UFDFN Αλλα ονόματα 497-7739-2
EMIF02-1003M6-ND
EMIF021003M6
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός καναλιών 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος 0.024" (0.60mm) φίλτρο Σειρά 2nd
Προστασία ESD Yes Λεπτομερής περιγραφή RC (Pi) EMI Filter 2nd Order Low Pass 2 Channel R = 100 Ohms, C = 30pF 6-UFDFN
Κέντρο / αποκοπής συχνότητας 900MHz (Cutoff) εξασθένηση Αξία 26dB @ 900MHz