EFL700A39-RL
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά EFL700A39-RL με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
|---|---|
| Κατασκευαστής | STMicroelectronics |
| Περιγραφή | BATT LITH THIN FILM 3.9V 700UAH |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | Get a quote | ||||
- Παράμετρος προϊόντος
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | EFL700A39-RL | Κατασκευαστής | STMicroelectronics |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | BATT LITH THIN FILM 3.9V 700UAH | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 5350 pcs | Φύλλο δεδομένων | EFL700A39 |
| Κατηγορία | Προϊόντα μπαταριών | Βάρος | 0.2g |
| Τάση - Ονομαστική | 3.9V | Στυλ λήξης | Solder |
| Τυπικό χρόνο φόρτισης | - | Πρότυπο ρεύμα φόρτισης | - |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 1.01" L x 1.01" W x 0.01" H (25.7mm x 25.7mm x 0.2mm) | Πληροφορίες Αποστολής | Due to restrictions, only ground shipment is allowed. |
| Σειρά | EnFilm™ | Αλλα ονόματα | 497-14838-1 |
| απαλλαγή Τιμή | 1mA | Λεπτομερής περιγραφή | 3.9V Thin Film (Lithium) Battery Rechargeable (Secondary) 700µAh |