E-L6932D1.2
E-L6932D1.2
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά E-L6932D1.2 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος E-L6932D1.2
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR POS ADJ 2A 8SO
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος E-L6932D1.2 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR POS ADJ 2A 8SO Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 73603 pcs Φύλλο δεδομένων L6932
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) -
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.2V Τάσης - εξόδου (Max) 5V
Τάση - Εισόδου (Max) 14V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SO
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Temperature, Short Circuit
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PSRR 75dB (120Hz) Τύπος εξόδου Adjustable
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 497-5057
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 2A 8-SO
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 400µA Τρέχουσες - εξόδου 2A
Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable Αριθμός μέρους βάσης L6932
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:E-L6919E
  • Περιγραφή:IC REG CTRLR BUCK 28SOIC
  • Σε απόθεμα:38241
E-L6926 Image
  • Μέρος#:E-L6926
  • Περιγραφή:IC REG BUCK ADJ 0.8A SYNC 8MSOP