Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - θυρίστορ > CLP30-200B1RL
CLP30-200B1RL
CLP30-200B1RL
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CLP30-200B1RL με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CLP30-200B1RL
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή THYRISTOR 30A 8SOIC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CLP30-200B1RL Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή THYRISTOR 30A 8SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 56130 pcs Φύλλο δεδομένων CLP30-200B1
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - μέλος Off -
Τάσης - ράμπας - Σειρά CLP
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Αλλα ονόματα 497-12154-1 Αριθμός Στοιχείων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 30A